Tasit.com Audi uygulaması, Audi hayranları için özel olarak hazırlanmış olup, Audi hakkındaki herşeye ulaşmanın en kolay ve en pratik yoludur. Audi son haberleri, yeni modeller, en güncel gelişmeler, test sürüşü videoları, dünya otomobil fuarlarından Audi videoları, Audi etkinlik videoları, Audi fotoğraf galerileri ve sahibinden veya galeriden satılık ikinci el Audi araç ilanları ve ikinci el Audi fiyatları her zaman elinizin altında.

Tasit.com Audi uygulaması, bulunduğunuz bölgedeki en iyi ikinci el Audi fiyatlarından haberdar olmanızı sağlar. En sevdiğiniz Audi haberlerini, Audi videolarını, Audi test sürüşü videolarını, Audi fotoğraflarını ve ikinci el Audi araç ilanlarını favorilerinize ekleyerek, dilediğiniz zaman yeniden kolayca ulaşabilir ve kullandığınız sosyal paylaşım uygulamaları ile sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Takip etmek istediğiniz diğer otomobil markalarını da dilerseniz uygulamanın içinden “Otomobil Markaları” kısmından ekleyebilir, dilediğiniz araba markasının en yeni modellerini, güncel haberlerini, test sürüşü videolarını, fotoğraf galerilerini ve satılık ikinci el araç fiyatlarını takip edebilirsiniz.

I Tasit.co Audi application, is specifically designed for the Audi fans, most easy to reach all about Audi and the most practical way. Audi latest news, new models, the latest developments, test drive videos Audi Videos of the world auto show, Audi event video, Audi photo galleries and from or gallery owners used Audi cars for sale and used Audi price for sale is always at hand.

I Tasit.co Audi app allows you to be aware of the best second-hand Audi prices in your area. Favorite Audi news, Audi videos, Audi test drive videos, adding to your Audi pictures and used Audi vehicles ads favorite, you can always reach easily reuse and share with your loved ones through social networking applications you use.

If you wish other car brand that you want to follow within the app "Car Brands" You can add the part of the latest models of the language of your car brand, the latest news, test drive videos, photo galleries and you can follow the second hand car price sale.

Content rating: Everyone

Requires OS: 4.1 and up

...more ...less