Tasit.com BMW Haber, Video
Taşıt Com Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Tic. A.Ş.
1.0 Varies with device
Tasit.com BMW uygulaması, BMW hayranları için özel olarak hazırlanmış olup, BMW hakkındaki herşeye ulaşmanın en kolay ve en pratik yoludur. BMW son haberleri, yeni modeller, en güncel gelişmeler, test sürüşü videoları, dünya otomobil fuarlarından BMW videoları, BMW etkinlik videoları, BMW fotoğraf galerileri ve sahibinden veya galeriden satılık ikinci el BMW araç ilanları ve ikinci el BMW fiyatları her zaman elinizin altında.

Tasit.com BMW uygulaması, bulunduğunuz bölgedeki en iyi ikinci el BMW fiyatlarından haberdar olmanızı sağlar. En sevdiğiniz BMW haberlerini, BMW videolarını, BMW test sürüşü videolarını, BMW fotoğraflarını ve ikinci el BMW araç ilanlarını favorilerinize ekleyerek, dilediğiniz zaman yeniden kolayca ulaşabilir ve kullandığınız sosyal paylaşım uygulamaları ile sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Takip etmek istediğiniz diğer otomobil markalarını da dilerseniz uygulamanın içinden “Otomobil Markaları” kısmından ekleyebilir, dilediğiniz araba markasının en yeni modellerini, güncel haberlerini, test sürüşü videolarını, fotoğraf galerilerini ve satılık ikinci el araç fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Tasit.co BMW application is specially designed for BMW fans, the easy access to everything on the BMW and the most practical way. BMW's latest news, new models, the latest developments, test drive videos, BMW videos from the world auto show, BMW event videos for sale from BMW photo galleries, and the owner or gallery used BMW vehicles for sale and used BMW prices are always at hand.

Tasit.co BMW app allows you to be aware of the best second-hand BMW prices in your area. Favorite BMW news BMW videos BMW test drive videos, adding to your BMW pictures and used BMW vehicles ads favorite, anytime you can reach easily reuse and share with your loved ones through social networking applications you use.

If you wish other car brand that you want to follow within the app "Car Brands" You can add the part of the latest models of the language of your car brand, the latest news, test drive videos, photo galleries and you can follow the second hand car price sale.

Content rating: Everyone

Requires OS: 4.1 and up

...more ...less