Tasit.com Fiat Haber, Video
Taşıt Com Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Tic. A.Ş.
1.0 Varies with device
Fiat uygulaması, Fiat hayranları için özel olarak Tasit.com tarafından hazırlanmış olup, Fiat hakkındaki herşeye ulaşmanın en kolay ve en pratik yoludur. Fiat son haberleri, Fiat'ın yeni modelleri, Fiat'dan en güncel gelişmeler, Fiat'ın bir çok modelinin test sürüş videoları, dünya otomobil fuarlarından Fiat videoları, Fiat etkinlik videoları, Fiat fotoğraf galerileri ve sahibinden Fiat veya galeriden satılık ikinci el Fiat araç ilanları ve ikinci el Fiat fiyatları her zaman elinizin altında.

Tasit.com Fiat uygulaması, bulunduğunuz bölgedeki en iyi 2.el Fiat fiyatlarından haberdar olmanızı sağlar. En sevdiğiniz Fiat haberlerini, Fiat videolarını, Fiat test sürüşü videolarını, Fiat fotoğraflarını ve ikinci el Fiat araç ilanlarını favorilerinize ekleyerek, dilediğiniz zaman yeniden kolayca ulaşabilir ve kullandığınız sosyal paylaşım uygulamaları ile sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Takip etmek istediğiniz diğer otomobil markalarını da dilerseniz uygulamanın içinden “Otomobil Markaları” kısmından ekleyebilir, dilediğiniz araba markasının en yeni modellerini, güncel haberlerini, test sürüşü videolarını, fotoğraf galerilerini ve satılık ikinci el araç fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Fiat application has been prepared by my Tasit.co specifically for fans of Fiat, Fiat and the easy access to everything on the most practical way. Fiat latest news, Fiat's new models, the latest developments from Fiat', Fiat's test drive video of a model, the Fiat videos from the world auto show, Fiat event videos, Fiat photo galleries and owners of Fiat cars for sale from Fiat or gallery Fiat announced and the prices are always at hand.

Tasit.co Fiat application allows you to be aware of the best 2nd hand Fiat price in your area. Favorite Fiat news, Fiat videos, Fiat test drive videos, adding to your Fiat pictures and Fiat vehicle listing your favorite, you can always reach easily reuse and share with your loved ones through social networking applications you use.

If you wish other car brand that you want to follow within the app "Car Brands" You can add the part of the latest models of the language of your car brand, the latest news, test drive videos, photo galleries and you can follow the second hand car price sale.

Content rating: Everyone

Requires OS: 4.1 and up

...more ...less