Tasit.com Mercedes Haber Video
Taşıt Com Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Tic. A.Ş.
1.0.1 Varies with device
Tasit.com Mercedes-Benz uygulaması, Mercedes-Benz hayranları için özel olarak hazırlanmış olup, Mercedes-Benz hakkındaki herşeye ulaşmanın en kolay ve en pratik yoludur. Mercedes-Benz son haberleri, yeni modeller, en güncel gelişmeler, test sürüşü videoları, dünya otomobil fuarlarından Mercedes-Benz videoları, Mercedes-Benz etkinlik videoları, Mercedes-Benz fotoğraf galerileri ve sahibinden veya galeriden satılık ikinci el Mercedes-Benz araç ilanları ve ikinci el Mercedes-Benz fiyatları her zaman elinizin altında.

Tasit.com Mercedes-Benz uygulaması, bulunduğunuz bölgedeki en iyi ikinci el Mercedes-Benz fiyatlarından haberdar olmanızı sağlar. En sevdiğiniz Mercedes-Benz haberlerini, Mercedes-Benz videolarını, Mercedes-Benz test sürüşü videolarını, Mercedes-Benz fotoğraflarını ve ikinci el Mercedes-Benz araç ilanlarını favorilerinize ekleyerek, dilediğiniz zaman yeniden kolayca ulaşabilir ve kullandığınız sosyal paylaşım uygulamaları ile sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Takip etmek istediğiniz diğer otomobil markalarını da dilerseniz uygulamanın içinden “Otomobil Markaları” kısmından ekleyebilir, dilediğiniz araba markasının en yeni modellerini, güncel haberlerini, test sürüşü videolarını, fotoğraf galerilerini ve satılık ikinci el araç fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Tasit.co Mercedes-Benz application is specially designed for Mercedes-Benz fans, most easy to reach everything about the Mercedes-Benz and is the most practical way. Mercedes-Benz latest news, new models, the latest developments, test drive videos, Mercedes-Benz videos from the world auto show, Mercedes-Benz event video, Mercedes-Benz photo galleries and from or gallery owners ads for used Mercedes-Benz vehicles for sale, and the second Mercedes-Benz prices are always at hand.

Tasit.co Mercedes-Benz app allows you to be aware of the best second-hand Mercedes-Benz prices in your area. Favorite Mercedes-Benz news Mercedes-Benz videos, Mercedes-Benz test drive videos, adding to your Mercedes-Benz pictures and second hand Mercedes-Benz vehicle listing your favorite, you can always reach easily reuse and share with your loved ones through social networking applications you use.

If you wish other car brand that you want to follow within the app "Car Brands" You can add the part of the latest models of the language of your car brand, the latest news, test drive videos, photo galleries and you can follow the second hand car price sale.

Content rating: Everyone

Requires OS: 4.1 and up

...more ...less