Tasit.com Mini Haber, Video
Taşıt Com Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Tic. A.Ş.
1.0 Varies with device
Tasit.com Mini uygulaması, Mini hayranları için özel olarak hazırlanmış olup, Mini hakkındaki herşeye ulaşmanın en kolay ve en pratik yoludur. Mini son haberleri, yeni modeller, en güncel gelişmeler, test sürüşü videoları, dünya otomobil fuarlarından Mini videoları, Mini etkinlik videoları, Mini fotoğraf galerileri ve sahibinden veya galeriden satılık ikinci el Mini araç ilanları ve ikinci el Mini fiyatları her zaman elinizin altında.

Tasit.com Mini uygulaması, bulunduğunuz bölgedeki en iyi ikinci el Mini fiyatlarından haberdar olmanızı sağlar. En sevdiğiniz Mini haberlerini, Mini videolarını, Mini test sürüşü videolarını, Mini fotoğraflarını ve ikinci el Mini araç ilanlarını favorilerinize ekleyerek, dilediğiniz zaman yeniden kolayca ulaşabilir ve kullandığınız sosyal paylaşım uygulamaları ile sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Takip etmek istediğiniz diğer otomobil markalarını da dilerseniz uygulamanın içinden “Otomobil Markaları” kısmından ekleyebilir, dilediğiniz araba markasının en yeni modellerini, güncel haberlerini, test sürüşü videolarını, fotoğraf galerilerini ve satılık ikinci el araç fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Tasit.co Mini application is specially designed for Mini fans is the easiest and most practical way of achieving everything about Mini. Mini latest news, new models, the latest developments, test drive videos, mini videos from the world auto shows, mini-event video, mini-photo gallery and from or gallery owner Used Mini car classifieds and second hand Mini-price sale is always at hand.

Tasit.co Mini application, allows you to be aware of the best second-hand Mini price in your area. Favorite Mini news, mini videos, mini test drive videos, adding to your mini photo and used Mini cars ads favorite, you can always reach easily reuse and share with your loved ones through social networking applications you use.

If you wish other car brand that you want to follow within the app "Car Brands" You can add the part of the latest models of the language of your car brand, the latest news, test drive videos, photo galleries and you can follow the second hand car price sale.

Content rating: Everyone

Requires OS: 4.1 and up

...more ...less