Tasit.com Nissan Haber, Video
Taşıt Com Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Tic. A.Ş.
1.0 Varies with device
Tasit.com Nissan uygulaması, Nissan hayranları için özel olarak hazırlanmış olup, Nissan hakkındaki herşeye ulaşmanın en kolay ve en pratik yoludur. Nissan son haberleri, yeni modeller, en güncel gelişmeler, test sürüşü videoları, dünya otomobil fuarlarından Nissan videoları, Nissan etkinlik videoları, Nissan fotoğraf galerileri ve sahibinden veya galeriden satılık ikinci el Nissan araç ilanları ve ikinci el Nissan fiyatları her zaman elinizin altında.

Tasit.com Nissan uygulaması, bulunduğunuz bölgedeki en iyi ikinci el Nissan fiyatlarından haberdar olmanızı sağlar. En sevdiğiniz Nissan haberlerini, Nissan videolarını, Nissan test sürüşü videolarını, Nissan fotoğraflarını ve ikinci el Nissan araç ilanlarını favorilerinize ekleyerek, dilediğiniz zaman yeniden kolayca ulaşabilir ve kullandığınız sosyal paylaşım uygulamaları ile sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Takip etmek istediğiniz diğer otomobil markalarını da dilerseniz uygulamanın içinden “Otomobil Markaları” kısmından ekleyebilir, dilediğiniz araba markasının en yeni modellerini, güncel haberlerini, test sürüşü videolarını, fotoğraf galerilerini ve satılık ikinci el araç fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Tasit.co Nissan application, Nissan is specially designed for the fans, everything about Nissan easiest to reach and most practical way. Nissan latest news, new models, the latest developments, test drive videos, Nissan videos from the world auto show, Nissan event videos, Nissan photo gallery and used Nissan vehicles for sale from or gallery owner classifieds and second hand Nissan prices are always at hand.

Tasit.co Nissan app allows you to be aware of the best second-hand Nissan prices in your area. Favorite Nissan news, Nissan videos, Nissan test drive videos, adding Nissan pictures and used Nissan vehicles ads to your favorites, any time you can reach easily reuse and share with your loved ones through social networking applications you use.

If you wish other car brand that you want to follow within the app "Car Brands" You can add the part of the latest models of the language of your car brand, the latest news, test drive videos, photo galleries and you can follow the second hand car price sale.

Content rating: Everyone

Requires OS: 4.1 and up

...more ...less