Tasit.com Toyota Haber, Video
Taşıt Com Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Tic. A.Ş.
1.0 Varies with device
Tasit.com Toyota uygulaması, Toyota hayranları için özel olarak hazırlanmış olup, Toyota hakkındaki herşeye ulaşmanın en kolay ve en pratik yoludur. Toyota son haberleri, yeni modeller, en güncel gelişmeler, test sürüşü videoları, dünya otomobil fuarlarından Toyota videoları, Toyota etkinlik videoları, Toyota fotoğraf galerileri ve sahibinden veya galeriden satılık ikinci el Toyota araç ilanları ve ikinci el Toyota fiyatları her zaman elinizin altında.

Tasit.com Toyota uygulaması, bulunduğunuz bölgedeki en iyi ikinci el Toyota fiyatlarından haberdar olmanızı sağlar. En sevdiğiniz Toyota haberlerini, Toyota videolarını, Toyota test sürüşü videolarını, Toyota fotoğraflarını ve ikinci el Toyota araç ilanlarını favorilerinize ekleyerek, dilediğiniz zaman yeniden kolayca ulaşabilir ve kullandığınız sosyal paylaşım uygulamaları ile sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Takip etmek istediğiniz diğer otomobil markalarını da dilerseniz uygulamanın içinden “Otomobil Markaları” kısmından ekleyebilir, dilediğiniz araba markasının en yeni modellerini, güncel haberlerini, test sürüşü videolarını, fotoğraf galerilerini ve satılık ikinci el araç fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Toyota Tasit.co application is specially designed for Toyota fans, most easy to reach everything about Toyota and the most practical way. Toyota latest news, new models, the latest developments, test drive videos, Toyota videos from the world auto show, Toyota event videos, Toyota photo galleries and used Toyota vehicles for sale from or gallery owner classifieds and second hand Toyota prices are always at hand.

Tasit.co Toyota app allows you to be aware of the best second-hand Toyota prices in your area. Favorite Toyota news, Toyota videos, Toyota test drive videos, adding your Toyota photographs and used Toyota vehicles ads favorite, you can always reach easily reuse and share with your loved ones through social networking applications you use.

If you wish other car brand that you want to follow within the app "Car Brands" You can add the part of the latest models of the language of your car brand, the latest news, test drive videos, photo galleries and you can follow the second hand car price sale.

Content rating: Everyone

Requires OS: 4.1 and up

...more ...less