Tasit.com Volkswagen Haberler
Taşıt Com Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Tic. A.Ş.
1.0.1 Varies with device
Tasit.com Volkswagen uygulaması, Volkswagen hayranları için özel olarak hazırlanmış olup, Volkswagen hakkındaki herşeye ulaşmanın en kolay ve en pratik yoludur. Volkswagen son haberleri, yeni modeller, en güncel gelişmeler, test sürüşü videoları, dünya otomobil fuarlarından Volkswagen videoları, Volkswagen etkinlik videoları, Volkswagen fotoğraf galerileri ve sahibinden veya galeriden satılık ikinci el Volkswagen araç ilanları ve ikinci el Volkswagen fiyatları her zaman elinizin altında.

Tasit.com Volkswagen uygulaması, bulunduğunuz bölgedeki en iyi ikinci el Volkswagen fiyatlarından haberdar olmanızı sağlar. En sevdiğiniz Volkswagen haberlerini, Volkswagen videolarını, Volkswagen test sürüşü videolarını, Volkswagen fotoğraflarını ve ikinci el Volkswagen araç ilanlarını favorilerinize ekleyerek, dilediğiniz zaman yeniden kolayca ulaşabilir ve kullandığınız sosyal paylaşım uygulamaları ile sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Takip etmek istediğiniz diğer otomobil markalarını da dilerseniz uygulamanın içinden “Otomobil Markaları” kısmından ekleyebilir, dilediğiniz araba markasının en yeni modellerini, güncel haberlerini, test sürüşü videolarını, fotoğraf galerilerini ve satılık ikinci el araç fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Tasit.co Volkswagen application, Volkswagen is specially designed for fans of the easiest to reach all about Volkswagen and the most practical way. Volkswagen latest news, new models, the latest developments, test drive videos, Volkswagen videos from the world auto show, Volkswagen event videos, Volkswagen, photo galleries and used Volkswagen cars for sale from or gallery owners declared and used Volkswagen prices are always at hand.

Tasit.co Volkswagen app allows you to be aware of the best second-hand Volkswagen prices in your area. Favorite Volkswagen news, Volkswagen videos, Volkswagen test drive videos, adding Volkswagen pictures and used Volkswagen vehicles ads to your favorites, any time you can reach easily reuse and share with your loved ones through social networking applications you use.

If you wish other car brand that you want to follow within the app "Car Brands" You can add the part of the latest models of the language of your car brand, the latest news, test drive videos, photo galleries and you can follow the second hand car price sale.

Content rating: Everyone

Requires OS: 4.1 and up

...more ...less