TEPAV
TEPAV
2.4 3.7mb

TEPAV(Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı), Türkiye'deki fikir tartışmalarının bilgi/veri içeriğini artıracak araştırmalar yapmak amacıyla Aralık 2004’te kuruldu. Yaptığı araştırmaların somut projelere dönüşmesini takip eden ve gerektiği durumlarda kamu kurumları ile özel sektöre uygulama için destek veren TEPAV, bu anlamda “düşünce kuruluşu” olmasının yanı sıra aynı zamanda bir “uygulama kuruluşu” (think&do tank)… TEPAV, çalışmalarını "objektif ve partiler-üstü" yaklaşımdan ayrılmadan, akademik etik ve kaliteden ödün vermeden sürdürüyor.

TEPAV Okuyucu uygulaması Haberler, Araştırmalar ve Günlük Yazıları bölümleri ile kullanıcıların TEPAV’ın çalışmalarını daha yakından takip etmesine izin verirken, kendi ilgi alanları çerçevesinde oluşturabildikleri Okuma Listesi ve Favoriler bölümleri ile de onlara kişisel bir izleme imkanı tanıyor.

Content rating: UnratedWarning – content has not yet been rated. Unrated apps may potentially contain content appropriate for mature audiences only.

Requires OS: 4.0 and up

...more ...less