ש.פ.ע - שינוע פעילות עסקית
Tricode Applications
1.0.1 2.2mb

ש.פ.ע הינה החברה החלוצה בתחום ארגוני הנטוורקינג בישראל, וכבר בשנת 2002 התכנסה קבוצת נשים מובילות באבן יהודה במטרה לקדם עסקים, על ידי פרסום מפה לאוזן בפורום מצומצם על קפה ועוגה.

"בית היין" בקיבוץ מעברות נבחר כמקום המפגש האידיאלי עבורן. בין קפה לעוגה, קדח במוחן רעיון, שלימים הוכח כרעיון גאוני: יצירת נופך עסקי רחב היקף למפגשים הללו.

ללא היסוס ובמלוא הביטחון, השחיזו נשות העסקים עפרונות, שלפו ניירות והחלו לנסח מטרות ויעדים של החלום הבא שלהן: הקמת ארגון נטוורקינג שישמש משענת וקרקע פורייה לקידום עסקים במקביל להעצמה אישית של החברים בו. באופן מתבקש, הן בחרו לכנות את הארגון: ש.פ.ע – שינוע פעילות עסקית.

הצעד הבא והטבעי ביותר היה גיוס חברים: נשים כגברים. הגברים, שהחליטו להתנסות במפגשים מסוג זה, הריחו את הפוטנציאל העסקי של הארגון הקורם עור וגידים והחליטו להצטרף אליו כחברים. וכך, בתוך פחות משנתיים קמו על תילן חמש קבוצות עסקיות באזור השרון.

עסקים זעירים החלו להפוך לעסקים קטנים ועסקים קטנים הפכו לבינוניים והבינוניים הפכו לגדולים.

את הגחלת של הפן החברתי הצליחה ש.פ.ע לשמר עד עצם היום הזה ואורחים חדשים שמגיעים להתרשם מהקבוצות השונות, מתפעלים מהשילוב הייחודי של קישורים עסקיים לצד קשרים חברתיים ומפרגנים.

Content rating: UnratedWarning – content has not yet been rated. Unrated apps may potentially contain content appropriate for mature audiences only.

Requires OS: 4.0.3 and up

...more ...less