Mavi Gümrük Mobil Operasyon
Mavi Bilişim ve Danışmanlık Hiz.Ltd.Şti.
Varies with device Varies with device
Mavi Gümrük Beyanname sisteminde gümrük operasyonunda olan iş emirlerinin son durum bilgisi ve işleme ait not/açıklamayı mobil olarak merkeze göndermeyi sağlamaktadır. Uygulama, İş Emri kapak dosyasındaki yada beyannamedeki basılmış barkod bilgisinden okutarak yada yazılan dosya numarasına göre çalışmaktadır.

Uygulama sayesinde sahada olan dosyaların anlık durumu merkez tarafından izlenebilmekte ve Mavi-Hizmet Online üzerinden müşterilere anlık bilgi verilebilmektedir. Dosyaların bekleme nedenlerine ilişkin açıklama ve notlar da merkezi sisteme anlık olarak gönderilerek, iş verimi ve operasyon yönetimi daha etkin yapılabilmektedir.

Blue Customs declaration system status information of job orders which ended in customs operations and processing of notes / description of the sending mobile as a center. Application, swiping from the Work Order printed on the cover or barcode information or operates according to the statement in the file is written to the file number.

Through the application can be monitored by the central current status of the file being in the field and the blue-Service can be given instant information to customers via online. Explanations and notes on why wait as the files are sent to the central system snapshot, business efficiency and operations management can be made more effective.

Content rating: Everyone

Requires OS: 2.3 and up

...more ...less