הובלות קטנות שליחויות - TusTus
T Technologies
2.8 2.6mb

חברת הובלות קטנות
העברת דירה הרבה יותר קלה ופשוטה כעת בעזרת האפליקציה. כוללת בתוכה מחשבון הובלות מתקדם. צריך חברת הובלות? הובלה קטנה? מעכשיו הכל הרבה יותר פשוט, אין צורך לכתת רגליים, להתקשר לבקש הצעות מחיר, ובסופו של דבר לא פעם ליפול על מעכר כזה או אחר. אתה זה שמזין את רשימת הפריטים להעברה, אתה מספק את כתובת האיסוף וכתובת היעד ורואה בדיוק על מה אתה משלם. אין הפתעות, אין חיוביים נוספים ובעיקר אין הקפצות מחיר, אנו לא נחזיק עבורכם את הריהוט בדרישה להוספת כסף, אין אנו צריכים לקיים פגישה ולהגיע לראות את תכולת הדירה להעברה, אצלנו הכל כתוב, ועל זה בדיוק משלמים, לא פחות ובעיקר לא שקל אחד יותר ממה שהתחייבנו בהצעת המחיר.

הובלות קטנות השוואת מחירים
אם ברצונכם לבצע הובלה קטנה בתל אביב או הובלה קטנה בחיפה אנו השירות בשבילכם. הזו כתובת יעד וכתובת איסוף, בחר את תכולת הבית ותקבל מיד הצעת מחיר. אנו מספקים את השירות הזול ביותר עם זמינות מלאה - עשרות מובילים ממתינים לקבלת העבודה והם במרחק קליק אחד בלבד.

אפליקציה לשליחויות טוסטוס. פיתחנו אפליקציית שליחויות להזמנת שליחויות / הובלות למגזר העסקי והפרטי.
חברת שליחויות טוסטוס קבעה לעצמה יעד - לפשט את הליך הזמנת שליחויות ולשם כך פיתחנו אפליקציית שליחויות. אנו שמים לעצמנו מטרה לאפשר לכל אחד לבצע הזמנת שליחויות או הזמנת הובלה קטנה במחירים ללא תחרות ובזמינות מלאה בכל מקום, כל הזמן.

חברת שליחויות:

אפליקציית שליחויות והובלות מפשטת את תהליך הזמנת שליחויות. השירות הנו בעל ממשק נוח ואוטומטי מלא להזמנת שליחויות הובלות קטנות ועוד.
באפליקציה מובנה מחירון שליחויות, כל המחירים הנם קבועים, אין משחקים, אין תוספות ואין חיוב מוגזם על המתנות. המחיר מצויין לפני ביצוע הזמנה ולא תחול עליו שום תוספת נוספת. במידה והשליח מגיע והמעטפה/חבילה אינה מוכנה הוא ימתין כחמש דקות על חשבוננו, ללא חיוב תוספת על המתנה. במידה ולאחר חמש דקות המשלוח עדיין לא יהיה מוכן השליח יעזוב את המקום מבלי לחייב את הלקוח.
הרצון שלנו הוא להעניק ללקוחות שירות מהיר ואמין, בכל שעות היממה שישה ימים בשבוע (לא עובדים בשבת :) ובמחירים המשקפים את עלות העבודה בפועל ולא מעבר לכך.

מחשבון הובלות מחירון שליחויות מובנה בתוך האפליקציה. כל שנותר הוא לבחור אם שליחות או הובלה, להזין כתובת האיסוף, כתובת היעד, לבצע תשלום באמצעות PayPal וזהו, השליח בדרך.

הסדרים ללקוחות קבועים ולחברות עם מחירים מותאמים אישית ותנאי תשלום נוחים (כפוף לבדיקת אשראי).

דרושים שליחים בכל רחבי הארץ, דרושים מובילים עצמאיים בכל רחבי הארץ. דרושים מובילי דירות

שליחויות מאילת למרכז שליחויות מאילת לתל אביב

Content rating: Everyone

Requires OS: 4.0 and up

...more ...less