Vefa Kermesi
Vefa Kermesi
1.0 9.4mb

Geleneksel Vefa Kermesi

22 Mayıs Cuma - 31 Mayıs Pazar

Vakfımız, memleketimizi ve milletimizi aydınlık yarınlara ulaştırma gaye ve hedefi ile; milli ve ma’nevî değerlere bağlı, ecdâdımızın örf, âdet, gelenek ve göreneklerini bilen, geçmişi ile barışık, geleceğe sağlam bir zihin alt yapısı ile bakabilen ve bu güzel vatanın nâdide birer çiçeği olabilecek insanlar yetiştirmek maksadıyla kurulmuştur.

Bu amaç ve gaye çerçevesinde; bünyesinde barındırdığı talebelerin barınma, yiyecek, giyecek, yakacak ve hastalıkları hâlinde doktor, ilaç, hastane masrafları ile emsâli tüm ihtiyaçlarını karşılayıp onları her bakımdan koruyarak toplumumuzun daha kaliteli nesillerden oluşması için en üst seviyede bir çalışma yürütmektedir.

Talebelerimizin yukarıda zikredilen ihtiyaçlarını karşılamak maksadıyla mûtad olarak düzenlenen geleneksel kermesimiz bu yıl 22 Mayıs 2015 tarihinde açılışı yapılacaktır.

Sizler de bu hayır çarşımızdan alış veriş yaparak geleceğimizin teminâtı olan gençlerimize destek olmak, imar edilen bu eşsiz yapıya bir tuğla koymak istemez misiniz?

Content rating: Everyone

Requires OS: 2.3.3 and up

...more ...less