הדברת תיקנים ג'וקים
פ.י הדברה משולבת
0.1 0.8mb

פ.י הדברה משולבת שמה לה למטרה למגר את פעילות המזיקים באמצעות חומרי הדברה מתקדמים מבלי לפגוע באדם, בבעלי חיים ובסביבה, קרי, שימוש בחומרי הדברה ייעודיים למזיק הספציפי תוך יישום שיטות אפקטיביות אשר נצברו במהלך השנים.
פ.י הדברה משולבת פועלת למען איכות הסביבה ולמען פגיעה מינימאלית בבע"ח באשר הם. אנו משתמשים אך ורק בחומרי הדברה המאושרים על ידי משרד הבריאות והמשרד לאיכות הסביבה, איננו משתמשים במוצרים הגורמים סבל למזיקים, כגון מלכודות דבק וחומרי הדברה חלשים, מוצרים שעלותם נמוכה וכך גם יעילותם.
פ.י הדברה משולבת דואגת להיות תמיד בקדמת המדע בכל הנוגע לתחום ההדברה ומשקיעה משאבים רבים במחקר ובפיתוח על מנת שתוכל לתת לכם את המענה הטוב ביותר במחיר האטרקטיבי ביותר. הידע שצברנו הוא שמייחד אותנו ועושה את ההבדל.
פ.י הדברה משולבת מנוהלת על ידי יחיאל פולק, בוגר תואר ראשון באוניברסיטת תל אביב ובעל היתר הדברה מהמשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות.
הידע והמקצועיות מהווים את עיקר התשתית להתפתחות החברה וכל העת אנו לומדים, מפתחים ומשפרים את דרכי התמודדות עם המזיקים בארצנו, על מנת למקד את פעילות ההדברה ולבצעה באופן מקצועי, מדויק וללא פגיעה סביבתית.

Content rating: Everyone

Requires OS: 2.2 and up

...more ...less