BiLSAN KAUÇUK Rubber Eva Xpe
myegen
0.1 0.6mb

Bilsan Kauçuk 1980 yılında sera örtüsü, naylon torba ve poşet üretimine başlamıştır. 1990 yılından sonra EVA bazlı terliklik, spor ayakkabılık ve NEOLİT ayakkabı tabanı üretimine yönelen Bilsan Kauçuk, 2005 yılında ürün çeşidini geliştirerek ve makine parkurunu yenileyerek Orta Doğu ve Avrupa’nın en tonajlı EVA, SPE FOAM (SPE KÖPÜK), XPE FOAM (XPE KÖPÜK), NEOLİT, EPDM ve kauçuklu mamülleri üreten fabrika durumuna gelmiştir.Bilsan, günde 35 ton hammadde işleme kapasitesine sahiptir ve 2009 yılı itibariyle geri dönüşüm tesisini de kurarak, atıklarını tekrar ekonomiye kazandırmaya başlamıştır.

Bilsan Kauçuk Plastik Geri Dönüşüm San. Tic. A.Ş. ‘ nin ürettiği ürünler içinde EVA, SPE FOAM (SPE KÖPÜK), XPE FOAM (XPE KÖPÜK), NEOLİT, EPDM ve kauçuklu mamuller bulunmaktadır. 20.000m2 kapalı alanda faaliyet gösteren Bilsan Kauçuk, kendi koleksiyonunun yanı sıra müşteri talepleri doğrultusunda EVA’da, SPE FOAM (SPE KÖPÜK)’da, XPE FOAM (XPE KÖPÜK)’da, NEOLİT’de, EPDM’de ve kauçuklu mamullerde değişik renk, desen ve kalitede ürün imalatı yapabilmektedir. Ayrıca Bilsan, ürünlerine kumaş,deri, polietilen, sünger, çift taraflı bant, alüminyum folyo, metalize folyo, karton vb ürünler lamine edebilmektedir. EVA, SPE FOAM (SPE KÖPÜK), XPE FOAM (XPE KÖPÜK), EPDM, NEOLİT ve diğer kauçuklu ürünlerin yanmaya karşı dayanıklılığı arttırılabilir ve insan sağlığına zararlı maddeler içermediğine dair ROSH testleri de mevcuttur.

Bilsan Kauçuk A.Ş.’nin ürettiği ürünler EVA; SPE FOAM (SPE KÖPÜK), XPE FOAM (XPE KÖPÜK), NEOLİT, EPDM ayakkabı-terlik-çanta, spor malzemeleri, askeriye, kırtasiye, oyuncak, promosyon, soğutma-havalandırma,izolasyon, inşaat, zemin kaplama ve parke gibi bir çok sektörden talep görmektedir

Content rating: Everyone

Requires OS: 2.3 and up

...more ...less