Dizayn Asansör
firmawebsiteniz.info
0.1 Varies with device
1992 yılında asansör montaj ve bakım firması olarak Makine Mühendisi Ümit Özlü tarafından kurulan Dizayn Asansör, ilk olarak Adana’da faaliyete başlamış olup, gerek yurt içi gerek yurt dışı projeleri ve 22 yıllık tecrübesi ile asansör sektörüne hizmet etmekte olan kendisini kanıtlamış tescilli bir markadır.

Türk ve Dünya Standartları kalite belgelerine sahip olan Dizayn Asansörleri kuruluşundan bu güne kalitesini ve çizgisini koruyarak ilerlemiş ve bugüne kadar yapmış olduğu projeleri, yenilikçi stratejisi, güvenirlilik ve farklılık ilkesi ile yükselen başarılarının haklı gururunu yaşamaktadır. Faaliyet gösterdiği her alanda vermiş olduğu taahhütleri zamanında ve eksiksiz yerine getiren Dizayn Asansörleri kalite standartlarını her zaman yüksekte tutmuş ve gelişen teknolojiyi takip eden bir kuruluş olmuştur.Firma 100’e yakın üretim, yönetim ve satış ekibi ve sektördeki hatırı sayılır pazar payı sayesinde büyüyerek geldiği noktada, fabrika ve satış merkezi olarak 2 ayrı ana kola ayrılmış 2500 m’lik üretim sahasına ulaşmıştır.

Dizayn Asansör; malzeme temininden hammadde işlemine, montajdan paketlemeye imalat, satış ve satış sonrası her aşamasını kalite kontrolden geçirmekte ve müşterilerine memnuniyet garantisi vermektedir. Müşteri memnuniyetini artırmak için teslimatlarını rakiplerine kıyasla daha hızlı yapmak için sürekli çalışmakta ve 7gün 24saat hizmet vermektedir.

Dizayn Asansör; satışının her aşamasında ve sonrasında müşterilerine en iyi en güvenli en hızlı hizmeti sunmayı temel ve en önemli hedef olarak benimsemiştir.

In 1992, the elevator installation and maintenance company as a Mechanical Engineer Cadet Concise established by the Design Elevator, first in Adana operations have begun, both inside need overseas projects and 22 years experience in the elevator industry to service which has proven itself is a registered trademark.

Turkish and world standard quality certificates, Design Lift the organization to this day the quality and lines while maintaining the advanced and so far have done the projects, innovative strategies, reliability and diversity policy and the rising success justified is proud. In all areas of activity have been given time and who fulfill the commitments Design Lifts keep high quality standards and emerging technologies is always an organization that has been followed.Companies close to 100 production, management and sales team and a considerable market share in the sector grew at the point where, thanks to the factory and sales office bifurcated as two separate main production area reached 2500 m.

Elevator Design, from the raw material supply process, from assembly to packaging manufacture, sales and after-sales pass the quality control at every stage and serves customers satisfaction guarantee. Delivery to improve customer satisfaction compared to their competitors constantly working to make it faster and serve 24hours 7days.

Elevator Design, sales and after each stage of the safest and most prompt service to their customers to provide the best and most important goal has been adopted as the basis.

Content rating: UnratedWarning – content has not yet been rated. Unrated apps may potentially contain content appropriate for mature audiences only.

Requires OS: 2.1 and up

...more ...less