Ne Zaman Emekli Olurum
Trajedi Tiyatrosu
0.1 1.0mb
http://www.ssk-hizmetdokumu.com/ne-zaman-emekli-olurum.html

SGK (SSK) Ne zaman emekli olurum hesaplama uygulamasını kullanarak kaç yaşında emekli olurum sorusunun yanıtını bulabilirsiniz.

Ne zaman emekli olabilirim? Bu soru belirli bir ssk-sgk sigorta prim sayısını ve yaşı dolduran kişilerin aklındaki sorudur. Bu sorunun yanıtını bulmak ise cepten oldukça kolay. SSK ne zaman emekli olurum aracıyla emeklilik hesaplama ve emeklilik sorgulamalarını günü gününe öğrenebilirsiniz.

Yapmanız gereken, doğum tarihiniz, işe giriş tarihiniz, 3600 günü doldurduğunuz tarih gibi bilgileri ekranda bulunan alanlara girmek ve emeklilik sorgula demek.

http://www.ssk-hizmetdokumu.com/ne-zaman-emekli-olurum.html

Social Security Institution (SSK) When using the pension calculation application you will find the answer to the question of how old I would be retired.

When can I retire? This question is the question in the mind of the person who fills a specific SSc-sgk the number of insurance premiums and age. If you find the answer to this question is quite easy to pocket. Social Security when you can learn the calculation retirement with pension and retirement vehicles would question their day to day.

You need to do, your date of birth, date of recruitment, information such as the date you fill in the fields on the screen to enter the 3600 days, and retirement means questioning.

Content rating: Everyone

Requires OS: 2.3 and up

...more ...less