YAZAR CRM
Yazar Grup A.Ş.
0.21 Varies with device
YazarCRM programı tamamen mobil odaklı düşünülerek geliştirilmiş bir müşteri takip sistemidir. Bireysel kullanıcıların ihtiyacını gördüğü gibi grup ve şirket olarakta kullanılabilir.

YazarCRM ile Firma bilgileri kayıt edebilir, daha sonra bu firmalarla yapılan görüşmeleri not edebilirsiniz. Ayrıca firmayla ilgili yapılması gereken bir görev var ise onu görebilir veya yeni görev ekleyebilirsiniz.

YazarCRM ile birden fazla sektörde grup oluşturarak müşterilerinizi rahatça takip edebilirsiniz. Her grup üyeleri farklı kişilerden oluşturabilirsiniz. Grupta paylaşmak istemediğiniz notları özel olarakta saklayabilirsiniz.

YazarCRM'de herşey full sürümdür ve kullanım kısıtlaması yoktur.

YazarCRM programı tamamen ücretsiz ve reklamsız bir uygulamadır.

Fiyat politikası değişse bile mevcut müşterilerimiz bundan etkilenmeyecek ve ömür boyu lisanslı olarak kullanımlarına devam edebilecekler.

YazarCRM ile verileriniz yüksek güvenlikli serverlarda tutulur ve sık sık yedeklenmektedir. Dilerseniz sizde müşteri listenizi, görüşmeleri veya görevleri uygulama üzerinden excel olarak alabilirsiniz.

YazarCRM programında verileriniz kesnlikle diğer kişi veya kurumlarla paylaşılmaz/paylaşılamaz.

Yazarcrm program is completely customer-oriented 'mobile tracking system has been developed. As on the need for individual users and can be used as company group.

Company information can be recorded with yazarcrm, then you can not have discussions with this company. They also have a duty to be done about the company can see it or add new tasks.

By creating groups in the industry with more than you can comfortably follow yazarcrm your customers. Each group member can create different person. You can store the notes you want to share in a special group.

Full version yazarcrm is everything and there is no usage restrictions.

Yazarcrm program is a completely free and ad-free application.

Price policy, even though the existing customers will not be affected and may continue to use the licensed lifetime.

Your data is kept in high-security servers with yazarcrm and backed up frequently. If you wish you on your customer list, you can receive calls or tasks excel through the application.

Your data yazarcrm program is certainly not shared with other people or institutions / shared.

Content rating: Everyone

Requires OS: 4.0.3 and up

...more ...less