Bedava Yol Yardımı
Yonca CBS
1.7 Varies with device
** BEDAVA YOL YARDIMI **
SCA Bedava Yol Yardımı Uygulaması, Türkiye’nin neresinde olursanız olun aracınızın garanti durumu farketmeksizin aracınızla seyahat ederken aracınızla ilgili herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda, SCA’ın sunduğu yol yardım hizmetlerine en uygun fiyatlar ile anında erişmenizi sağlar.

SCA Bedava Yol Yardımı Uygulaması’nı kullanarak, tek tuşla 7/24 Alarm Merkezi’ne erişebilir, önceden girdiğiniz araç ve profil bilgilerinizin ve talep öncesinde doldurabileceğiniz arıza bilgilerinin alarm merkezine otomatik transferi ile ihtiyacınız olan yol yardım hizmetlerine çok daha kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

** Alarm Merkezi’ni Arama **
Aracınız ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda, alarm merkezine ulaşmak için ana sayfada bulunan “7/24 Yol Yardım Talebi” ikonuna bastıktan sonra karşınıza çıkan yol yardım talebi sayfasında bulunan arıza tipi, GPS kullanımına izin vermediğiniz durumlar için lokasyon bilgisi ve detaylı yol tarifi alanlarını kolayca doldurarak, telefon numarası butonuna basmanız yeterli olacaktır. Uygulamayı ilk çalıştırdığınızda sizden alınan profil ve araç bilgileri internet bağlantınızın da olması durumunda operatörlerimizin önüne otomatik olarak gelecektir. GPS erişimine izin verdiğiniz takdirde de, operatörlerimiz kesin konum bilgilerinize ulaşabilecek ve gerekli yönlendirme ve ayarlamaları en doğru şekilde yapabilecektir.

** Profil **
“Profil” sayfasına girerek iletişim ve araç bilgilerinizi ekleyebilir ve güncelleyebilirsiniz.

BEDAVA YOL YARDIMI Uygulaması Üzerinden Yapacağınız Yol Yardım Talepleriniz İçin 7/24 Yönlendirme Hizmeti Bedava Verilmekte Olup, İstenen Arıza Bağlantılı Hizmetler Karşılığında Ödeme Alınacaktır.

Roadside Assistance ** FREE **
SCA Free Roadside Assistance Application, your warranty status of Turkey, wherever you are in the where the vehicle if you encounter any problems with your vehicle while traveling with no matter the tool gives you instant access to the most affordable price for the roadside assistance services provided by the scam.

Using the SCA Free Roadside Assistance App, you can access one-touch 7/24 Alarm Center, you can contact the failure information can fill the car you have already entered and profile information before and demand alarm center you need with automatic transfer roadside assistance service to a much shorter period of time.

Alarm Center ** Search **
When you encounter a problem with your vehicle, located on the main page to get to the alarm center "7/24 Roadside Assistance Request" in the After pressing the icon request the assistance to counter the page fault type, the location for when you are not allowed to use GPS information and detailed directions areas easily filling, will be sufficient to press the button telephone number. The profile and vehicle information collected from you when you first run the application automatically come into our operators in case of your internet connection. Also if you allow access to the GPS, our operator will reach your precise location information and necessary guidance and adjustments will make the most correct way.

** Profile **
"Profile" You can add by entering your contact and vehicle information and can update the page.

FREE ROAD ASSISTANCE Do you Roadside Assistance Request for Applications Through 7/24 Forwarding Service is given free Whether the fault-line services will be requested payment received in return.

Content rating: Everyone

Requires OS: 3.1 and up

...more ...less