FastCentrik
NetDirect s.r.o.
2.0.2 13.0mb

Díky mobilní aplikaci FastCentrik máte svůj e-shop neustále pod kontrolou. Můžete tak spravovat své objednávky, sledovat aktuální statistiky či kontaktovat zákazníky nezávisle na tom, kde se právě nacházíte.

Hlavní stránka
Na hlavní stránce aplikace je k dispozici rychlý přehled o aktuálním stavu e-shopu. Uživatel má tak možnost v reálném čase sledovat stav objednávek, návštěvnost a porovnat si údaje mezi jednotlivými obdobími.

Objednávky
Rychlá reakce na nově příchozí objednávky je v dnešní době základem úspěšného on-line podnikání. Díky mobilní aplikaci může uživatel spravovat své objednávky opravdu kdykoliv a odkudkoliv.

Produkty
Potřebujete rychle změnit cenu, skladovou dostupnost či počet ks daného produktu skladem? S mobilní aplikací FastCentrik již žádný problém.

Zákazníci
Uživatel má možnost kontaktovat zákazníky prostřednictvím e-mailu či telefonu a to přímo prostřednictvím svého mobilního zařízení.

Pokud uživatel provozuje více internetových obchodů, může prostřednictvím aplikace sledovat libovolné množství e-shopů a snadno se mezi nimi přepínat.

Poznámka: Aplikace FastCentrik podporuje pouze e-shopy FastCentrik 2.0 od společnosti NetDirect.

Content rating: UnratedWarning – content has not yet been rated. Unrated apps may potentially contain content appropriate for mature audiences only.

Requires OS: 4.1 and up

...more ...less