Waldrand
Waldrand Apps
1.0 0.8mb

Tutvustus

Elus tuleb ette olukordi, kui kiiresti oleks vaja konsulteerida juristiga, näiteks seoses olulise lepingu sõlmimisega või kohtuvaidlusega, häirida võib naaber või rikkuda ametnik Sinu õigusi. Sageli aga ei ole tuttavat juristi just sel vajalikul hetkel "silmapiiril" ja Sa pead hakkama oma olukorda ja juriidilisi
võimalusi iseseisvalt analüüsima, õigesti otsustama, dokumentidele vastama jne. See pole lihtne.

Rakenduse Waldrand kasutajatel neid muresid enam pole. Lae Waldrand oma nutitelefoni ja nii on Sinulgi alati "tark mees taskus"! Rakenduse allalaadimine on tasuta.

Waldrand pakub ööpäevaringset võimalust saada kiiresti professionaalset õigusabi kvalifitseeritud juristilt. Piisab ainult rakenduses kuvatavale punasele nupule muljumisest ja enam pole Sul vaja oma aega õigusabi otsimisele kulutada, erinevaisse büroodesse helistada, neile e-kirju saata jne.

Kasutamine

Vajutades nutitelefoni rakenduses kuvatavale punasele nupule, edastub Sinu nutitelefoni SIM-kaardi number Waldrand Õigusbüroole, mis on Tallinnas edukalt tegutsenud juba üle 15 aasta. Olles teate kätte saanud, helistab meie jurist Sinu telefoninumbrile ise tagasi, kuulab olukorra ära ja pakub abi.
Telefoni teel toimuv esmane teabevahetus on tasuta.

Vajadusel saad astuda Waldrand Õigusbürooga kliendisuhtesse ja tulla lisakonsultatsioonile. Meie juristid on pikajalise töökogemusega ja akadeemilise haridusega Tartu Ülikoolist.

Lisainfo aadressil: www.waldrand.ee.

Content rating: Everyone

Requires OS: 2.2 and up

...more ...less