Guerrilla Tips
GUERRILLA REPUBLIC s.r.o.
1.0.27 5.2mb

Ešte nikdy sme nežili v dobe, v ktorej by sme mohli za tak krátko vykonať také veľké množstvo vecí. Ešte nikdy sme neboli takí zaplavení informáciami.


Je to stresujúce. Riešením však nie je prestať na to všetko myslieť.


Verím v jednoduchosť. Moje texty sú oveľa účinnejšie, keď v nich nepoužívam zbytočné slová a sústredím sa iba na tie, ktoré vedia jasne vyjadriť moje myšlienky.


Čo dokážu tieto tipy?


Tieto tipy sú manuálom, ako sa inšpirovať. Ako urobiť menej, ale dosiahnuť viac.


Každý tip je tvorený tak, aby ťa naučil zameriavať sa na menej a byť výkonnejší v rôznych oblastiach tvojho podnikania či života.


Inšpiruješ sa, ako zjednodušiť veci, ktoré robíš.


Inšpiruješ sa, ako vo svojom podnikaní redukovať zmätok, nebudeš takí preťažený a budeš produktívnejší.

Uvidíš ako môže byť jednoduchosť extrémne účinná.


Nech pracuješ v akejkoľvek oblastí, dozvieš sa, ako si vytvoriť oveľa pokojnejší pracovný deň.


Tieto tipy sú o tom, ako môže sústredenie sa na menej zmeniť tvoje podnikanie.


Dostaneš veľmi praktické partizánske rady.


Ako to celé funguje?

Stiahni si appku. Vyplň jednoduchú registráciu. Následne si vyber ako dlho chceš byť zásobovaný guerrilla tipmy.

Každý deň ti okolo piatej ráno príde jeden tip, na ktorý budeš upozornení pomocou push-up notifikácie. Pokiaľ vtedy ešte spíš, tak si radšej pred spaním stíš zvonenie.

Mám pre teba bonus!

Pokiaľ nie si veľký fanúšik mobilných aplikácii, svoj login a heslo môžeš využiť aj na webovej stránke www.guerrillatips.eu. Je to vlastne táto appka, len na webe.

V menu appky ti ponúkam všetky tvoje OBĽÚBENÉ tipy, pri ktorých si stlačil SRDIEČKO. Ponúkam ti aj ARCHÍV. Tam si vyhľadáš tipy pomocou dátumu.

Pokiaľ by sa ti zdalo, že appka vyčíňa niečo neobvyklé (občas blbneme všetci:-), tak v nastaveniach appky stačí stlačiť gombík „ULOŽIŤ“. Je to taký refresh appky. Túto appku nesponzorovala žiadna spoločnosť, nadnárodná firma a podobne. Túto appku som doslova poskladal na kolene. Od vytvorenia loga a zvolenia farieb, až po funkčnosť a obsah na ktorom neustále pracujem a vylepšujem. Je to moje bábätko, v ktoré verím, že dokáže v ľuďoch objaviť kreativitu, dodať energiu a nápad.

Pokiaľ máš akékoľvek otázky, volaj, píš, krič na contact@guerrillatips.eu
Čo najskôr ti odpoviem. Veľmi ma poteší, keď sa mi ozveš aj vtedy, keď vďaka môjmu tipu dokážeš vyhrať nejakú vojnu, s ktorou dnes bojuješ. Píš aj vtedy, ak sám máš nejaký nápad, ktorý ti fungoval.

A kto som, že sa pasujem do role niekoho, kto tu rozdáva tipy?

Ad 1. Nechcem nikoho v ničom poučovať. Chcem len inšpirovať. Inšpirovať príbehmi, trikmi, skratkami, ktoré už niekde niekto vo svete použil a fungovali. Zbieram tieto príbehy. Ľudia z celého sveta mi ich posielajú, sám ich vyhľadávam. Odvediem za teba to, že sa prehrabem zbytočnosťami, a vyberiem ti perly.

Ad 2. Viem nájsť perly, pretože ma učil osobne Jay Conrad Levinson. Strávil som u neho doma dlhé hodiny a hodiny štúdii, tréningov, naberania know-how. Priamo od otca guerrilla marketingu. V Európe zrátaš na jednej ruke ľudí, ktorí dostali túto možnosť. Patrím medzi nich. Nezaujímam sa o omáčky, chcem len steaky a tie ti naservírujem každé ráno o piatej priamo na tanier!

Content rating: Everyone

Requires OS: 2.3.3 and up

...more ...less