Gilė
„Lietuvos energija“, UAB
2.0.0 Varies with device
Su „Gilės“ išmaniąja programėle galėsite greitai ir paprastai deklaruoti elektros ir dujų skaitiklių rodmenis, sumokėti už elektrą ir dujas. Ši programėlė skirta privatiems „Energijos skirstymo operatoriaus“ (ESO) ir „Lietuvos dujų tiekimo“ klientams.

„Gilė“ – tai paslaugų centras, kuriame galite išspręsti visus su elektra ir dujomis susijusius klausimus. „Gilė“ aptarnauja ESO, „Lietuvos dujų tiekimo“ ir „Energijos tiekimo“ klientus.

• Bendra savitarnos svetainė www.manogile.lt . Čia galite deklaruoti elektros ir dujų skaitiklių rodmenis, susitvarkyti visus mokėjimus. Svetainėje taip pat rasite visą su elektros ir dujų vartojimu susijusią istoriją. Savitarnos svetainėje www.manogile.lt galite užsisakyti paslaugas ir tvarkyti savo duomenis, pasirinkti ar keisti elektros tarifų planus, prisijungti prie elektros ir dujų tinklų, pateikti prašymus, pasirašyti sutartis.

• Klientų aptarnavimo telefonas 1802. Visą parą veikiančiu klientų aptarnavimo telefonu teikiama informacija, konsultacijos apie elektros ir dujų paslaugas.

• Klientų aptarnavimo centrai. Klientai gali sutvarkyti visus su elektra ir dujomis susijusius klausimus apsilankę klientų aptarnavimo centruose: pateikti prašymus, pasirašyti sutartis, konsultuotis, gauti reikiamą informaciją. Centrai įsikūrę 9 Lietuvos miestuose, buvusių LESTO ir „Lietuvos dujų tiekimo“ klientų aptarnavimo centrų vietoje.

Content rating: Everyone

Requires OS: 4.0 and up

...more ...less