AuraMedia
AuraMedia Digital Solutions
15011419 Varies with device
AuraMedia 2010 yılında faaliyete geçmiş yeni nesil dijital medya ajansıdır. Google Türkiye Premium İş Ortağıdır. Kendi tasarım ekibi ile web sitesi, mobil site, mobil uygulama, banner, landing page tasarımları konularında yaratıcı çalışmalar yapmaktadır. Google search, Google display, Gmail, Youtube, Yandex, Facebook, Twitter, Linkedin gibi global reklam mecralarında medya planlama, satınalma, optimizasyon ve raporlama hizmetleri vermektedir.

Google AdWords reklamcılığında çok sayıda ödüle sahiptir. Facebook ROI oranları üst seviyelerdedir ve çok sayıda e-ticaret firması ile çalışmaktadır. Google AdWords ajansı olarak başladığı serüveni müşterilerinin talebi ile her yıl gelişmiştir. Search engine optimization (SEO) alanında kurumsal çalışmalar yönetmekte ve çok sayıda markanın arama motoru performanslarında önemli katkılar sağlamaktadır. Online reklamlar konusunda geniş bir uzman kadrosu bulunmaktadır.

AuraMedia yöneticilerinden Bülent Bostan AdWords reklamlarının gelişmesine üst seviye katkı sağlayan kişilere verilen Top Contributor ünvanına sahiptir. Dijital reklamların markalar için önemi her geçen gün artmaktadır ve AuraMedia bu alanda öne çıkan, bilinen ve çok sayıda firmaya hizmet sağlayan bir online tam hizmet ajansı durumundadır.

Mobil reklamlar konusunda önemli başarı hikayeleri bulunmaktadır. Mobil uygulamalar için geliştirmeler yapmaktadır. Sosyal medya için içerik yönetiminde, uluslarası ödüllere sahip bir ekiple birlikte çalışmaktadır.

auramedi A activity in 2010 is the new generation of digital media agency history. Google Turkey Premium Partner. Website with our own design team, mobile sites, mobile applications, banners, landing page design makes creative work in the fields. Google search, Google display, Gmail, Youtube, Yandex, Facebook, Twitter, Linkedin in global advertising mediums such as media planning, buying, optimization and reporting services serve.

In the Google AdWords advertising has received numerous awards. Facebook ROI rates in the upper level and is working with a large number of e-commerce company. The adventure began as a Google AdWords agency has developed every year, the demand of customers. Search engine optimization (SEO) to manage corporate projects in the area and provides a number of important contributions in the search engine performance of the brand. There is a wide range of experts in online advertising.

auramedi to providing top-level managers Bulent Bostan given to people has contributed to the development of AdWords ads Top Contributor title. The importance of digital advertising for brands is increasing every day and auramedi a prominent position on the field, and is a known online full service agency providing services to many companies.

There are major success stories in mobile advertising. Makes development for mobile applications. Management of content for social media, working with a team of international awards.

Content rating: Everyone

Requires OS: 2.2 and up

...more ...less