Leaware portfolio
Leaware
1.2 35.0mb

Katalog prezentuje porfolio aplikacji wykonanych przez firmę Leaware. Tworzymy aplikacje mobilne i webowe na najpopularniejsze platformy. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.

Jesteśmy software housem, oferujemy pełne spektrum usług związanych z tworzeniem i utrzymaniem rozwiązań informatycznych, poprzez analizę wymagań, projetowanie i development aplikacji (Internet, Intranet, Mobile, Desktop), reengeneering, do opieki i konserwacji systemów IT. Oferujemy także outsourcing zespołów programistycznych.

Rozwiązania projektujemy kierując się potrzebami klientów, przez co łączymy mobilność (aplikacje na smartfony i tablety), z wygodą używania (aplikacje webowe) aż do rozwiązań, które wymagają podejścia tworzenia aplikacji desktopowych, czy serwerowych. Dzięki temu klient otrzymuje rozwiązanie w pełni zintegrowane.

Bardzo dużą uwagę przykładamy do wyglądu tworzonych przez nas rozwiązań. Nasi graficy potrafią połączyć piękno aplikacji, z najwyższą użytecznością.

Content rating: UnratedWarning – content has not yet been rated. Unrated apps may potentially contain content appropriate for mature audiences only.

Requires OS: 2.2 and up

...more ...less