Alanya Ticaret ve Sanayi Odası
Leartes.NET
altso-3.1 Varies with device
Alanya Ticaret ve Sanayi Odası 1991 Yılı sonunda kurulmuş 5174 sayılı kanuna uygun olarak faaliyet gösteren kamu kurumu niteliğinde tüzel kişiliğe sahip bir meslek kuruluşudur. ALTSO Kurulduğu günden bu yana yasalarla düzenlenen görevleri yanında, hizmetlerini üyelerinin memnuniyetini sağlayacak ve bu memnuniyeti sürekli arttıracak kalitede sunmayı, bölgemizin ve ülkemizin ticari ve ekonomik hayatına gelişmeyi sağlayıcı katkılarda bulunmayı faaliyetlerinin odak noktaları olarak benimsemiştir.

Bu gün 8000 e yakın faal üyesi, sahip olduğu altyapısı, uluslararası akretitasyon ve kalite belgesi, sunduğu hizmetler, gerçekleştirdiği projeler ile Alanya ve bölge nin en önemli sivil toplum örgütlerinden birisi haline gelmiştir.

Bu Android uygulaması ile üyelerimiz ve ilgilileri Odamızın sunduğu hizmetler ve faaliyetlerden anında haberdar ederek daha aktif bir tempoda çalışma imkanı sağlanması amaçlanmıştır.

Alanya Chamber of Commerce and Industry was established in 1991 at the end of year 5174 public institution operating in accordance with the nature of the law is a professional organization with legal personality. Since its inception, the tasks ALTSO law as well as increase the quality of services providing continuous satisfaction of its members and to the satisfaction of our region and our country's commercial and economic life of the focal points of development activities has been adopted as the provider to contribute.

These days, nearly 8000 active members owned infrastructure, international quality certification akretitasyon and its services, with many projects in Alanya and the region has become one of the most important non-governmental organizations.

Our Chamber members and concerned with this Android app instantly informed of the services and activities intended to provide the opportunity to work at a pace more active.

Content rating: Everyone

Requires OS: 2.3.3 and up

...more ...less