ITProjectPlace
MindsEater
1.2 1.2mb

Celem międzynarodowej platformy ITProjectPlace jest umożliwienie, zarówno firmom aktywnie działającym w branży IT (Wykonawcom), jak i przedsiębiorstwom poszukującym takich usług (Zlecającym), nawiązania współpracy podczas realizacji projektów informatycznych. Platforma, dzięki zaawansowanym modułom, zapewnia pełne wsparcie w procesach związanych z realizacją i koordynacją podjętej współpracy.

Podstawowe korzyści wynikające z ITProjectPlace (w skrócie ITPP):
- usprawnienie współpracy różnych podmiotów z każdego miejsca i o każdej porze
- pomoc firmom niezorientowanym w branży IT w prowadzeniu ich projektów informatycznych
- usystematyzowanie cen w branży
- dostęp do bazy wiarygodnych firm z systemem ocen i komentarzy

Co wyróżnia ITPP jako całość? Jest to między innymi parę zaawansowanych modułów przygotowanych dla całej platformy, która oferuje następującą funkcjonalność:

1. Generator Specyfikacji Technicznej
Umożliwia stworzenie dokładnej specyfikacji wymagań technicznych przy pomocy automatycznie generowanych zapytań.

2. Manager projektu
Pozwala kompleksowo zarządzać zleceniem: dzielić je na etapy i zadania, nadzorować terminy i ustalać koszty. Poprowadzenie projektu można powierzyć doradcy, który stworzy specyfikację techniczną i będzie czuwał nad całością zlecenia.

3. Matchmaking
Ułatwia dobór partnerów do współpracy przy projekcie. Zleceniodawca po stworzeniu specyfikacji technicznej, otrzymuje listę wyselekcjonowanych Wykonawców w kilku kategoriach, których oferta i portfolio najlepiej odpowiadają specyfice zamieszczonego projektu. Po wytypowaniu, firmy otrzymają indywidualne zaproszenia do składania ofert w projekcie. Dodatkowo, nowi Wykonawcy w ITProjectPlace mogą potwierdzić swoje portfolio, by zwiększyć swoją wiarygodność i konkurencyjność.

4. Automatyczna Wycena Projektów
Umożliwia oszacowanie kosztów projektu w oparciu o jego specyfikację, co pozwoli na wstępne przygotowanie budżetu.

5. Multiprojekt
Organizuje współpracę wielu Wykonawców przy jednym projekcie, także wówczas gdy są to podmioty z różnych krajów. Członkowie zespołu zadaniowego w trakcie realizacji, w sposób systemowy mogą wymieniać się informacjami, dokumentami i doświadczeniem.

Niniejsza aplikacja mobilna jest uzupełnieniem serwisu internetowego, sprawiającym, iż zarządzanie swoimi projektami czy ofertami jest jeszcze prostsze, szybsze i wygodniejsze. Dzięki niej możliwy jest natychmiastowy dostęp do:
- listy projektów i produktów
- listy wykonawców
- przeglądania szczegółów projektów i produktów
- przeglądania szczegółowych danych firm
- składania ofert do projektów
- kupowania produktów
- wiadomości z serwisu

Więcej możliwości już wkrótce!

Content rating: Medium Maturity

Requires OS: 3.2 and up

...more ...less