emobileAd
E-MobileAd
Varies with device 6.9mb

EmobileAD, Android işletim sistemiyle çalışan Akıllı Mobil Telefon kullanıcılarının Google Play’den ücretsiz indirip gelen reklamları tıkladıkça AD Puan, hediye çeki, indirim ve fırsat kuponu kazandıran yeni kampanyalardan ilk emobileAD Kullanıcı Üyelerini haberdar eden mobil bir uygulamadır.

Kullanıcı Üyeler kazanmış olduğu AD Puanları ve hediye çeklerini süresi devam eden çeşitli kampanyalardan birini veya birkaçını seçerek belirtilen kampanya süresi ve zamanı içerisinde bedava hizmet veya ürün satın alabilir.
Kullanıcı Üyelerin sahip olabilecekleri bedava kampanyalar; İnternet data paketi, kontör, sinema ve konser bileti, tatil, konaklama, uçak ve otobüs bileti, indirim ve fırsat kuponları, hediye çekleri gibi hizmet ve ürünleri reklam gördükçe ve tıkladıkça kazanmış oldukları AD Puanlarla bedava sahip olabilecekler.

Kullanıcı Üye kazanmış olduğu AD Puanları, hediye çeklerini, indirim ve fırsat kuponlarını nakit paraya dönüştüremez, başka Kullanıcı Üye’ye devredemez, başka numaraya transfer edemez, başkası adına kendi üyeliği üzerinden kullanabilir. Üye uygulamayı telefonundan kaldırırsa veya silerse kazanmış olduğu AD Puanlar, hediye çekleri, indirim ve fırsat kuponları, hakları silinmiş olur, tekrar yüklediğinde kazanmış olduğu hakları ve AD Puanları geri alamaz.

Kullanıcı Üye kazanmış olduğu AD Puanları (1) Bir yıl içerisinde dilediği zaman var olan kampanyalardan birini seçerek kullanabilir.

EmobileAD Kullanıcı Üyelerine çeşitli avantajlar sağlayacak sürekli değişik kampanyalar düzenleyecek, anlık indirim ve fırsatlardan ilk üyelerini haberdar edecek, üyelerine ayrıcalıklar sunmaya devam edecek, karşılıksız kazandıran bir uygulamadır.

Nasıl Çalışır ?

Belirli zamanlarda ekranınızda bir Push Mesaj iletisi göreceksiniz. Bu mesaj iletisinde ‘’Bir Reklam Aldınız’’ AD Puan veya Hediye Çeki kazanmak için Push Mesaj iletisini tıklayacak, çıkan reklamıda tıklayarak kazanmış olacaksınız. Çıkan Reklam hakkında detaylı bilgi öğrenmek veya incelemek isterseniz linki tıklayarak sitesini ziyaret edebilir, alışveriş yapabilir, kampanyalardan ve indirimli fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Tıkladığınız her reklam için AD Puan, hediye çekleri veya indirim kuponları kazanacaksınız.

Content rating: Low Maturity

Requires OS: 1.6 and up

...more ...less