Kvalita z našich regiónov
ABICON TRADE
1.0.3 12.0mb

Aplikácia „Kvalita z našich regiónov“ je určená na podporu predaja a kontrolu výrobkov a produktov, ktoré sú označené značkou „Kvalita z našich regiónov“.
Pomocou aplikácie zistíte, či výrobok alebo produkt nesie značku „Kvalita z našich regiónov“ oprávnene, dozviete sa o ňom a o spoločnosti, ktorá ho vyrába,
zaujímavé informácie a všetky novinky, ktoré pre Vás pripravila.

Nasnímajte EAN kód výrobku alebo produktu, ktorý je označený značkou „Kvalita z našich regiónov“.

Po nasnímaní EAN kódu sa zobrazia:

informácie o produkte
informácie o výrobcovi
trvanie platnosti licencie
novinky

Pokiaľ produkt nebude nájdený alebo sa zobrazí informácia o neplatnej Licencii, kontaktujte nás prostredníctvom políčka „Hlásenie neoprávneného používania“.

Projekt „Kvalita z našich regiónov“ je projekt spoločenskej zodpovednosti.

Jeho hlavným cieľom je:

podpora slovenských prvovýrobcov a výrobcov,
zvýšenie objemu predaja a podielu slovenských výrobkov a produktov,
vzdelávanie spotrebiteľov.

Všetky výrobky a produkty označené značkou „Kvalita z našich regiónov“ sú od slovenských výrobcov a spĺňajú všetky atribúty výrobku alebo produktu vyrobeného na Slovensku podľa Pravidiel a podmienok pre udeľovanie Licencie na používanie značky „Kvalita z našich regiónov“. Viac informácií na www.kvalitaznasichregionov.sk.

Nákupom výrobku alebo produktu označeného značkou „Kvalita z našich regiónov“ ste prispeli k zlepšeniu slovenskej ekonomiky a ku skvalitneniu života v našej spoločnosti.

Ďakujeme, že spolu vytvárame lepšie Slovensko!

Content rating: UnratedWarning – content has not yet been rated. Unrated apps may potentially contain content appropriate for mature audiences only.

Requires OS: 2.2 and up

...more ...less