Management Centre Türkiye'nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği Pazarlama Zirvesi, birbirinden ilginç temalar, ünlü konuşmacılar ve binlerce pazarlama profesyonelinin katılımıyla Türkiye'nin pazarlama odaklı en büyük konferansı olma özelliğini taşıyor.

Bu yıl düzenlenecek Pazarlama Zirvesi’nde dünyadaki en yeni “Pazarlama Hazinelerini“, yani pazarlama alanındaki en iyi fikirleri (markalar, ürünler, hizmetler, kampanyalar, tanıtımlar, topluluklar vb.) arayacağız. İki gün sürecek bu ilham verici ve keşif dolu yolculuğun sonunda, en değerli 80 hazineyle tekrar İstanbul'a döneceğiz.

Bu yıl 16.sı düzenlenen, Türkiye'nin en önemli pazarlama etkinliği haline gelmiş olan Pazarlama Zirvesi, tüm dünyadan 2.500'e yakın katılımcıyı bir araya getirecek. Seminerler, atölye çalışmaları, fuar ve ödüllere ev sahipliği yapacak “yeni düşünme festivali“, iki gün boyunca dünyanın dört bir yanından 200'ü aşkın önde gelen düşünürü ağırlayacak.

Management Centre Marketing Summit is traditionally held every year in Turkey, another interesting themes from famous speakers and thousands of marketing professionals with the participation of Turkey's marketing focus has the distinction of being the largest conference.

The New World Marketing Summit will be held this year "Marketing Treasures", ie the best ideas in the field of marketing (brands, products, services, campaigns, promotions, community, etc.). We are looking for. The two-day trip at the end of this inspiring and full of discovery, we returned to Istanbul again 80 most valuable treasure.

Held this year ranked 16 th, which has become Turkey's most important marketing activity Marketing Summit, close to 2,500 participants from around the world will gather. Seminars, workshops, exhibitions and awards will be hosted by "new thinking festival" will host over 200 leading thinkers from around the world for two days.

Content rating: Everyone

Requires OS: 4.0 and up

...more ...less