Doratech Bilişim
DMSOFTWARE
1.0 Varies with device
Doratech Bilişim, kurumsal teknoloji hizmetlerinde, müşterilerine çok yönlü hizmet sunan DoraTech 2012 yılında kurulmuştur. Müşteri odaklı yaklaşımı ve çağdaş bir yönetim anlayışı ile bilişim sektörünün önde gelen kuruluşlarından olma yolunda hızla ilermektedir. Sektörün önde gelen teknoloji firmaları ile iş ortaklıkları yaparak farklı konularda ürün, çözüm ve hizmet sunmaktadır.

Kurulduğu günden itibaren yalın, doğru çözümler ile düz bir çizgide organizasyonumuzu geliştirmeye devam ediyoruz.

Müşteri memnuniyeti ve güvenini öncelikli prensip edinen DoraTech bu prensip çerçvesinde ileri düzey bileşim mühendisliği, web tasarım ve dizayn hizmetleri,bilgişlem süreçleri ile geleceğe yönelik teknolojileri müşterine sunmaktadır.

DoraTech olarak müşterimizle uzun vadeli,güvenilir temeller üzerine oturan ilişkiler kurmak,bu süreç içerisinde yeni ve gelişen teknolojileri müşterilimizin hizmetine sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak öncelikli hedefimizdir.

Doratech IT, corporate IT services, offering multiple services to customers doratech was founded in 2012. With a customer-oriented approach and a modern management concept is rapidly becoming the leading provider of advanced IT industry. Products in different subjects through partnerships with leading technology companies in the sector, offers solutions and services.

Since its inception, lean, with the right solutions, we continue to develop our organization in a straight line.
 
Customer satisfaction and the Scope of those principles which ensure the priority principle of trust doratech advanced composition engineering, web design and design services, technologies for the future with bilgişle process offers to customers.
 
doratech as our long-term customers, build relationships sitting on a reliable basis to keep this process in new and emerging technologies at the highest level of customer satisfaction by offering the service to our customers is our primary goal.

Content rating: UnratedWarning – content has not yet been rated. Unrated apps may potentially contain content appropriate for mature audiences only.

Requires OS: 4.0 and up

...more ...less