Site ve Bina Yönetim Programı
MUDU
1.0 Varies with device
Profesyoneller için...
Site ve Bina Yönetim Programı bu iş için tasarlanmış zaman ve enerji tasarrufunu maksimuma çıkaracak donanım ve kullanıma sahip bir yazılımdır.

Kullanımda sağlanabilecek kolaylık ve anlaşılabilirlik temel prensip olarak benimsenmiş zaman ve enerjinizi tüketecek karışık ve kullanımı zor yazılımlardan sizleri kurtararak daha keyifli ve daha zahmetsiz bir iş arkadaşı vaad edilmektedir.

Yazılım genel kullanım çerçevesindeki sadelik ve nitelikli içerik sayesinde birden çok harekete gerek duymadan kolay erişilebilir menü yardımıyla sıralı ve hızlı bir şekilde minimum hata ile işlemlerinizi gerçekleştirebilmenize olanak sağlar.

Masaüstü Uygulaması ve Detaylı bilgi için: www.bina.biz

for Professionals ...
Site and Building Management Program is a software and hardware have to maximize the use of time and energy designed for the job.

Ease of use and clarity can be provided that will consume your time and energy complex and has been adopted as the basic principle of freeing you from difficult to use software is promising more enjoyable and effortless colleague.

Thanks to the simplicity of software and content quality across the frame with the help of easily accessible without the need to use multiple motion menus and ordered quickly allows you to perform your operation with minimum errors.

Desktop Application and further information: www.bina.biz

Content rating: Everyone

Requires OS: 4.0.3 and up

...more ...less