Solit Araç Takip Sistemi
Kuzzum Takip Sistemleri A.Ş.
1.21 Varies with device
Solit Araç Takip Android uygulaması ile araçlarınızı mobil cihazlarınızdan takip etmeniz ve sürücülerinizi yönetmeniz çok kolay.
Bilgisayar kullanımına gerek kalmadan araç konum, hız, kontak, kilometre bilgilerini haritada görüntüleyebilir, araç geçmiş raporu alabilir ve araçlarınıza ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz. Hız aşımı, ani frenleme, ani kalkış, rölantide gereksiz bekleme, yakıt hırsızlığı, mesai saati dışı kullanım, güzergah ve yasak bölge ihlali gibi sürücü tarafından yapılan ve fazla yakıt tüketimine neden olan kural ihlallerinden canlı olarak haberdar olabilirsiniz.
Uygulamayı kullanmak için Solit Araç Takip sistemine kayıtlı olmanız gerekmektedir.

Solid Vehicle Tracking Android application to manage your vehicles and drivers is very easy to keep track of mobile devices.
Computer without the need for vehicle location, speed, ignition, mileage information, view the map, send a message to the vehicle history report and receive your vehicles free of charge. Overspeed event of sudden braking, sudden departure, unnecessary waiting idle, fuel theft, non-use of working hours, the route and made by the driver, such as a violation of a restricted area and causing increased fuel consumption can be aware of them in violation of the rules.
Solid Vehicle Tracking system, you must be registered to use the application.

Content rating: Everyone

Requires OS: 2.3.3 and up

...more ...less