Soma Ticaret ve Sanayi Odası
Leartes.NET
stso-8.2 Varies with device
Soma Ticaret ve Sanayi Odası 1965 yılında kurulmuş 5174 sayılı kanuna uygun olarak faaliyet gösteren kamu kurumu niteliğinde tüzel kişiliğe sahip bir meslek kuruluşudur. STSO Kurulduğu günden bu yana yasalarla düzenlenen görevleri yanında, hizmetlerini üyelerinin memnuniyetini sağlayacak ve bu memnuniyeti sürekli arttıracak kalitede sunmayı, bölgemizin ve ülkemizin ticari ve ekonomik hayatına gelişmeyi sağlayıcı katkılarda bulunmayı faaliyetlerinin odak noktaları olarak benimsemiştir.

1200'e yakın faal üyesi, sunduğu hizmetler, gerçekleştirdiği projeler ile Soma ve bölge nin en önemli sivil toplum örgütlerinden birisi haline gelmiştir.

Bu iPhone ve iPad uygulaması ile üyelerimiz ve ilgilileri odamızın sunduğu hizmetler ve faaliyetlerden anında haberdar ederek daha aktif bir tempoda çalışma imkanı sağlanması amaçlanmıştır.

Soma Chamber of Commerce and Industry, established in 1965, operates in accordance with Law No. 5174 on public institution with legal personality, is a professional organization. STSO its inception, since the regulated tasks, besides the services of the members of satisfaction and that satisfaction continuously to increase the quality to offer, our region and our country's commercial and economic life development provider additives present in the activities of the focal points as adopted.

Close to 1,200 active members, the services it offers, its projects and the region of Soma and has become one of the most important non-governmental organizations.

This iPhone and iPad app with our members and our room about the services and activities by informed immediately about the possibility of more active research aimed to study at a pace.

Content rating: Everyone

Requires OS: 2.3.3 and up

...more ...less