Lider Informatyki 2013
AppsWith.us Limited
1.1.0 4.1mb

Oficjalna aplikacja Kongresu „Lider Informatyki” 2013 odbywającego się 26 września w Warszawie. W aplikacji znajdziesz m.in. pełny program wydarzenia, a także funkcję Networking pozwalającą na nawiązanie kontaktu z innymi uczestnikami. Ponadto w aplikacji mapa dojazdu i samej lokalizacji kongresu jak i wieczornej Gali finałowej konkursu „Lider Informatyki”, bio prelegentów oraz inne przydatne funkcje!

Kongres „Lider Informatyki”, organizowany przez Computerworld, to impreza z wieloletnią tradycją, która stała się już obowiązkowym punktem w kalendarzu polskich dyrektorów IT. W tym roku Kongres odbędzie się 26 września w Warszawie w hotelu Intercontinental. Hasłem przewodnim Kongresu jest zmiana biznesu i strategii biznesowej w organizacji dokonywanej pod wpływem IT - bowiem dzisiaj IT staje się częścią biznesu i zaczyna coraz bardziej decydować o jego dalszym rozwoju.

Kongres jest ściśle związany z trwającym już Konkursem „Lider Informatyki”, którego uroczysta kulminacja odbędzie się w czasie wieczornej Gali w czasie której poznamy tegorocznych laureatów.

Content rating: Medium Maturity

Requires OS: 2.2 and up

...more ...less