Yöntem Arac Takip Sistemleri
TNB Mobil Çözümler A.Ş.
1.0.1 Varies with device
Yöntem Arac Takip Sistemi

Her türlü araca monte edilebilen gelişmiş teknoloji kullanılarak üretilmiş veri alma ve gönderme cihazı olarak tanımlanan YÖNTEM Araç Takip Cihazı Gsm ve GPS anteni, Web yazılımı ve çeşitli opsiyonel ölçme ve görüntüleme birimlerinden oluşan sağlam, ekonomik ve kolayca monte edilen, kullanımı çok kolay bir sistemdir.Ürünlerimiz ISO 9000, ISO 14001 ve ISO 27001 sertifikalarına sahiptir.

Aşağıdaki soruları EVET olarak yanıtlıyorsanız,
Yöntem Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemi ile tüm sorularınıza cevap bulacaksınız.

* Araç filonuz var ve ne zaman, nerede olduğunu öğrenmek mi istiyorsunuz?
* İşletmecisi olduğunuz taksinizin hangi il sınırları içinde yol aldığını görmek mi istiyorsunuz?
* Gıda taşımacılığı yapan araçlarınız var ve gıdaların bozulmadan yerine ulaşması mı gerekiyor?
* Kiraya verdiğiniz araçlarınızın güvende olduğunu görmek için her saat izlemek mi istiyorsunuz?
* Çocuğunuzun bulunduğu okul servisinin evinize ne kadar yaklaştığını görmek mi istiyorsunuz?


Nasıl Çalışır:

Cihazda bulunan GPS alıcısı, GSM/GPRS modem ve digital ve analog giriş/çıkış portları ile, bulunduğu araç ile bilgileri anlık olarak veri merkeze iletir.
GPS Uydularından alınan konum bilgisini ve üzerindeki portlara bağlı ısı,nem,motor kilitleme,sürücü kimlik tanıma birimi, kamera gibi ölçme ve görüntüleme bilgilerini de veri merkezine anlık olarak iletilmesini sağlar. Gprs iletişiminin bulunmadığı ortamlar da ise oluşan verileri belleğinde depolar ve Gprs iletişimi sağlandığı anda belleğindeki verileri kayıp olmadan şifreli olarak veri merkezine iletir. Böylece sisteme tanımlanmış kullanıcılar araçların geçmişe dönük kayıtlarına, internet üzerinden herhangi bir bilgisayardan veya akıllı cep telefonlarından 7/24 ulaşabilirler.
Cihazlar, uzaktan programlama özelliği ile bulunduğunuz ortamdan yönetilebilir,ayar ve güncellemeler yapılabilir.

Method of Vehicle Tracking Systems

All kinds of instruments that can be mounted advanced technology manufactured using the sending and receiving data unit is defined as METHODS Vehicle Tracking Device GSM and GPS antenna, Web software and a variety of optional measurement and display unit consisting of a robust, economical, and easily mounted, very easy to use a sistemdir.ürün our ISO 9000, ISO 14001 and ISO 27001 certificates have.

If YES answer the following questions,
Methods Vehicle Tracking and Fleet Management System will find the answers to all your questions.

* Tools and when you have a fleet, Would you like to find out where?
* Operator that takes the lead in the province in which your taxi Would you like to see that?
* Food and food transport vehicles that have intact supposed to arrive?
* Lease of you have given to vehicles that are safe to watch every hour Would you like to see?
Where your child's school bus Would you like to see how close to your home?


How It Works:

Device in GPS receiver, GSM / GPRS modem and digital and analog input / output ports, with data centers located in the vehicle and transmit information instantaneously.
GPS satellite position information received from and connected to its port on the temperature, humidity, engine locking, driver identification unit, camera, measurement and display information transmitted in the data center enables instant. GPRS communication also occur if the absence of data stored in memory, and GPRS communication is provided without loss of data in memory at the center transmits encrypted data. Thus, the system defined by the retrospective record of tools to users via the Internet from any computer or smart phone available 24/7 up.
Devices, remote programming feature can be managed from your environment, settings and updates can be made.

Content rating: UnratedWarning – content has not yet been rated. Unrated apps may potentially contain content appropriate for mature audiences only.

Requires OS: 2.1 and up

...more ...less